Gaziantep İnşaat Müteahhitlik Gelberi İnşaat  Lansman fiyatlarıyla daire ve iş yerileri

Gizlilik Politikası

Gelberiinsaat.com.tr bir GELBERİ İNŞAAT DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. projesidir. GELBERİ İNŞAAT DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. GELBERİ İNŞAAT DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece GELBERİ İNŞAAT DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. bünyesinde kullanılmaktadır. GELBERİ İNŞAAT DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ., iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
 
Gelberiinsaat.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, GELBERİ İNŞAAT DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. müşterilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla GELBERİ İNŞAAT DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
 
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece GELBERİ İNŞAAT DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece GELBERİ İNŞAAT DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. GELBERİ İNŞAAT DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.
 
GELBERİ İNŞAAT DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.’ye aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:
 
Adres: Gazi Mah.  Zübeyde Hanım Bulv. 5 Nolu sok. Bahar Apt. Altı No:55 Şehitkamil/GAZİANTEP
 
Telefon: 0342 338 32 00
 
E-posta: info@gelberiinsaat.com.tr